Filefjellrennet 2012

Resultater

05.04.12

Resultatliste per klasse - 12 km

Herrer - trim |  K14 - kvinner 14-16 år |  K20 - kvinner 20-29 år |  Kvinner 40-49 | 
K50 - kvinner 50-59 år |  Kvinner - trim |  M14 - menn 14-16 år |  M17 - menn 17-19 år |  M20 - menn 20-29 år | M40 - menn 40-49 år |  M50 - menn 50-59 år |  M70 - menn 70+ år | 

- - - - - - - - -

Resultatliste per klasse - 20 km

K20 - kvinner 20-29 år |  Kvinner 40-49 | 
K50 - kvinner 50-59 år |  Kvinner - trim |  M14 - menn 14-16 år |  M17 - menn 17-19 år |  M20 - menn 20-29 år | 
M30 - menn 30-39 år |  M40 - menn 40-49 år |  M50 - menn 50-59 år |  Herre 60-69 |  M70 - menn 70+ år | 

- - - - - - - - -

Resultatliste 12 km

Resultatliste Herrer - trim - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Trond Slethaug NOTEAM Fullført
Kai Svendsen NOTEAM Fullført
Stein-Erik Holmedal NOTEAM Fullført
Resultatliste K14 - kvinner 14-16 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Emma Amundsen NOTEAM 1:11:14 + 00:00
2Mari Fosse Varegg 1:26:52 + 15:38
3Katrine Groth Eggar Kongsberg IF 1:32:26 + 21:12
4Karen Bauge NOTEAM 1:37:30 + 26:16
5Sanne Amundsen NOTEAM 2:06:07 + 54:53
Resultatliste K20 - kvinner 20-29 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mia Aunsholm NOTEAM 1:00:36 + 00:00
2Anne Aubert Varegg 1:04:11 + 03:35
Resultatliste Kvinner 40-49 - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Inger Berga Varegg 1:26:31 + 00:00
2Jannicke Agaberg Varegg 1:26:54 + 00:23
Resultatliste K50 - kvinner 50-59 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nina Dahl NOTEAM 1:01:09 + 00:00
2Kari Dalland Fana IL 1:09:31 + 08:22
Resultatliste Kvinner - trim - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Elin Rosnes Sola Fullført
Jannicke Svendsen NOTEAM Fullført
Siv Vassenden NOTEAM Fullført
Berit Joachimsen NOTEAM Fullført
Resultatliste M14 - menn 14-16 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Markus Kjerner-Semb Varegg 55:21 + 00:00
2Eskil Fosse Varegg 1:00:53 + 05:32
3Andreas Rosnes Sola 1:03:14 + 07:53
4Stein Sebastian Rusten Lundber Norna-Salhus 1:06:58 + 11:37
5Mathias Kjerner-Semb Varegg 1:26:22 + 31:01
6Casper Bauge NOTEAM 1:37:31 + 42:10
7Håkon Bauge NOTEAM 1:43:38 + 48:17
8Aksel Bauge NOTEAM 2:06:06 +1:10:45
Resultatliste M17 - menn 17-19 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørn Rusten Lundberg Norna-Salhus 1:39:54 + 00:00
2Harald Dahl Våge NOTEAM 1:53:24 + 13:30
3Scott Macody Lund Varegg 1:55:21 + 15:27
Resultatliste M20 - menn 20-29 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frederik Højlund NOTEAM 58:36 + 00:00
2Gunnar Hestetun Breivik NOTEAM 1:00:28 + 01:52
Resultatliste M40 - menn 40-49 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tor Oskar Rydheim PEAB 44:44 + 00:00
2Stig Lian Kikut 53:06 + 08:22
3Jan Kjerner-Semb Varegg 55:22 + 10:38
4Frank Amundsen NOTEAM 1:01:39 + 16:55
5Fritjof Fosse Varegg 1:05:10 + 20:26
Resultatliste M50 - menn 50-59 år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Trygve Slåke Fana 54:35 + 00:00
2Hans Wilhelm Gullestad NOTEAM 1:04:36 + 10:01
Resultatliste M70 - menn 70+ år - 12 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svein Karlsen Fjellblom IL 57:07 + 00:00

- - - - - - - - -

Resultatliste - 20 km

Resultatliste K20 - kvinner 20-29 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eli Anne Løksa Øystre Slidre IL 1:39:38 + 00:00
2Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:42:58 + 03:20
3Siri Sjødin Drange NOTEAM 2:04:50 + 25:12
4Line Drange Ruud Asker SK 2:11:15 + 32:13
5Torill Sjødin Drange NOTEAM 2:19:33 + 40:31
Resultatliste M17 - menn 17-19 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørn Rusten Lundberg Norna-Salhus 1:39:54 + 00:00
2Harald Dahl Våge NOTEAM 1:53:24 + 13:30
3Scott Macody Lund Varegg 1:55:21 + 15:27
Resultatliste M20 - menn 20-29 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tobias Ruud Elvestad OsloStudentene 1:24:08 + 00:00
2Carsten Christensen Tyin Panorama 1:26:55 + 02:47
3Adrian Husabø Bjørseth NOTEAM 2:00:10 + 36:02
4Ole Marius Ugland Bjørnetjeneste IL 2:09:52 + 45:44
5Fredrik Bryne NOTEAM 2:20:03 + 55:55
Resultatliste M30 - menn 30-39 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Roald Hopsnes Fana IL 1:23:42 + 00:00
2Henrik Drange Ruud Asker SK 1:41:03 + 17:21
3Inge Johannessen NOTEAM 1:41:23 + 17:41
Resultatliste M40 - menn 40-49 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 1:20:59 + 00:00
2Svein Ove Husnes Qicraft 1:27:56 + 06:57
3Tor Arild Røstad Nordre Land IL 1:51:35 + 30:36
4Christian Falkenstein Fossum 1:51:38 + 30:39
5Terje Torsvik NOTEAM 2:06:06 + 45:07
Resultatliste M50 - menn 50-59 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Runar Tyssebotn Fana IL 1:32:38 + 00:00
2Bjørn Hopsdal NOTEAM 1:37:09 + 04:31
3Ernst Løksa Øystre Slidre IL 1:41:41 + 09:03
4Anders Lundberg NOTEAM 1:49:24 + 16:46
5Ove Drange Askøy orienteringslag 2:01:25 + 28:47
6Ivar Hostad Varegg 2:09:04 + 36:26
7Jon Egil Grønnevik Kongsberg IF 2:16:16 + 43:38
Resultatliste Herre 60-69 - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erik Johansen Øystre Slidre IL 1:28:49 + 00:00
Resultatliste M70 - menn 70+ år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ola Fosheim Vestre Slidre IL 2:06:12 + 00:00
2Ingmar Husnes Sogndal il 2:09:58 + 03:46

Kontakt e-post adresse: info@filefjellrennet.com

05.04.12 16:36:13 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Varegg il